Dinner Participants
1.
Simon Bandler 2/b/i
2. Jay Chervenak 2/d/iii
3. Stephen Smith 3/c/iii
4. Jack Sadleir 3/b/i
5. Megan Eckart 2/d/iii
6. Sarah Busch 2/a/i
7. Jan-Patrick Porst 2/b/iii
8. Gene Hilton 1/d/iii
9. Johannes Staguhn 1/b/i
10. Sherry Cho 1/b/iii
11. Flavio Gatti 2/b/i
12. Alex Kozorezov 3/b/i
13. Mikko Palosaari 1/b/ii
14. Ilari Maasilta 2/d/iii
15. Yong-Hamb Kim 2/c/i
16. Maria Ribeiro Gomes 2/c/ii
17. Katja Peiselt 1/d/iii
18. Gabriel Zieger 3/b/ii
19. Carl Reintsema 1/b/i
20. Dan Swetz 2/c/i
21. Matt Carpenter 3/a/ii
22. Hilly Cantor 2/b/ii
23. Robin Cantor 2/b/iii
24. Randy Doriese 3/a/ii
25. Rachel Doriese 2/b/iii
26. Yuichiro Ezoe 3/b/ii
27. Hiroki Akamatsu 1/b/ii
28. Leila Vale 2/a/i
29. Boris Karasik 1/b/i
30. Peter Lowell 1/b/iii
31. Doug Bennett 3/b/i
32. John Clarke 2/b/ii
33. Jan van der Kuur 3/a/i
34. Daniela Bagliani 3/b/iii
35. Thomas Stevenson 2/a/i
36. Jason Underwood 2/b/iii
37. Jim Beall 1/b/iii
38. Sang-jun Lee 1/b/iii
39. Justus Brevik 2/e/iii
40. Michele Biasotti 3/d/i
41. Tom Pumo 2/a/ii
42. Jessica Gomez 2/a/i
43. Patrick Kayatta 2/b/iii
44. Charlie Danaher 3/c/iii
45. Josh West 2/b/i
46. William Warburton 2/b/ii
47. Hui Tan 2/b/iii
48. Ben Mates 2/b/ii
49. Johannes Hubmayr 2/b/i
50. Caroline Kilbourne 2/b/iii
51. Luciano Gottardi 2/e/iii
52. Mauro Rajteri 2/c/i
53. Eugenio Monticone 2/c/i
54. Adriana Lita 2/c/iii
55. Sae Woo Nam 2/a/i
56. Joel Ullom 2/b/ii
57. Dan Becker 1/a/ii
58. Kent Irwin 2/c/ii
59. Joe Fowler 1/a/i
60. Wonsik Yoon 2/b/i
61. Jeff McMahon 2/b/iii
62. Faustin Carter 3/d/i
63. Hye-Jin Lee 2/b/i
64. Brice Calkins 1/a/ii
65. Vincent Kotsubo 2/d/i
66. Ari Brown 2/d/i
67.
last updated Oct. 4 at 11am eastern.
For corrections and additions, please email sarah.e.busch@nasa.gov
running totals:
2. Jay Chervenak 2/d/iii
3. Stephen Smith 3/c/iii
4. Jack Sadleir 3/b/i
5. Megan Eckart 2/d/iii
6. Sarah Busch 2/a/i
7. Jan-Patrick Porst 2/b/iii
8. Gene Hilton 1/d/iii
9. Johannes Staguhn 1/b/i
10. Sherry Cho 1/b/iii
11. Flavio Gatti 2/b/i
12. Alex Kozorezov 3/b/i
13. Mikko Palosaari 1/b/ii
14. Ilari Maasilta 2/d/iii
15. Yong-Hamb Kim 2/c/i
16. Maria Ribeiro Gomes 2/c/ii
17. Katja Peiselt 1/d/iii
18. Gabriel Zieger 3/b/ii
19. Carl Reintsema 1/b/i
20. Dan Swetz 2/c/i
21. Matt Carpenter 3/a/ii
22. Hilly Cantor 2/b/ii
23. Robin Cantor 2/b/iii
24. Randy Doriese 3/a/ii
25. Rachel Doriese 2/b/iii
26. Yuichiro Ezoe 3/b/ii
27. Hiroki Akamatsu 1/b/ii
28. Leila Vale 2/a/i
29. Boris Karasik 1/b/i
30. Peter Lowell 1/b/iii
31. Doug Bennett 3/b/i
32. John Clarke 2/b/ii
33. Jan van der Kuur 3/a/i
34. Daniela Bagliani 3/b/iii
35. Thomas Stevenson 2/a/i
36. Jason Underwood 2/b/iii
37. Jim Beall 1/b/iii
38. Sang-jun Lee 1/b/iii
39. Justus Brevik 2/e/iii
40. Michele Biasotti 3/d/i
41. Tom Pumo 2/a/ii
42. Jessica Gomez 2/a/i
43. Patrick Kayatta 2/b/iii
44. Charlie Danaher 3/c/iii
45. Josh West 2/b/i
46. William Warburton 2/b/ii
47. Hui Tan 2/b/iii
48. Ben Mates 2/b/ii
49. Johannes Hubmayr 2/b/i
50. Caroline Kilbourne 2/b/iii
51. Luciano Gottardi 2/e/iii
52. Mauro Rajteri 2/c/i
53. Eugenio Monticone 2/c/i
54. Adriana Lita 2/c/iii
55. Sae Woo Nam 2/a/i
56. Joel Ullom 2/b/ii
57. Dan Becker 1/a/ii
58. Kent Irwin 2/c/ii
59. Joe Fowler 1/a/i
60. Wonsik Yoon 2/b/i
61. Jeff McMahon 2/b/iii
62. Faustin Carter 3/d/i
63. Hye-Jin Lee 2/b/i
64. Brice Calkins 1/a/ii
65. Vincent Kotsubo 2/d/i
66. Ari Brown 2/d/i
67.
last updated Oct. 4 at 11am eastern.
For corrections and additions, please email sarah.e.busch@nasa.gov
running totals:
apps | # | entree | # | dessert | # |
1 | 14 | a | 12 | i | 27 |
2 | 39 | b | 35 | ii | 16 |
3 | 13 | c | 9 | iii | 23 |
d | 8 | ||||
e | 2 | ||||
Total: | 66 | 66 | 66 |